Žacie lišty Geringhoff sú už k dispozícii pre kombajny AGCO

Žacie žacie lišty Geringhoff sú odteraz k dispozícii pre kombajny od spoločností Fendt a Massey Ferguson. Modely vysokovýkonných obilných kombajnov Ideal tak môžu byť vybavené lištami od špecialistu na zber kukurice.

Carl Geringhoff Vertriebsgesellschaft mbH & Co. KG je nemeckou spoločnosťou, ktorá sazaoberá vývojom a výrobou inovatívnych žacích adaptérov pre obilné kombajny, a na trhu pôsobí už viac, ako 140 rokov. Spoločnosť Geringhoff so sídlom v Ahlen v Severnom Porýní-Vestfálsku v Nemecku je rodinnou spoločnosťou, ktorá je aktívna okrem Európy najmä v USA, ale taktiež  na každom kľúčovom svetovom trhu.

Pretože v posledných rokoch vzrástol dopyt po špecializovaných zberacích žacích adaptéroch, nemecký Fendt sa rozhodol, že rozšíri svoju ponuku o špeciálne žacie lišty od spoločnosti Geringhoff. Dve vyššie spomínané spoločnosti sa tak dohodli na dlhodobom vzájomnom partnerstve. Výrobca poľnohospodárskych strojov AGCO / Fendt a spoločnosť Carl Geringhoff Vertriebsgesellschaft mbH & Co. KG so sídlom v Ahlen vo Vestfálsku v Nemecku tak budú dodávať v konečnom dôsledku ešte kvalitnejšie vybavené stroje, s prvotriednymi žacími adaptéri, pripravené na zber takmer akejkoľvek plodiny.

Značka Geringhoff je známa po celom svete, a to najmä ako prémiový výrobca pásových žacích adaptérov, kukuričných adaptérov, adaptérov na špeciálne plodiny, či skladacích žacích adaptérov. Všetky z vymenovaných doplnkov sa budú perfektne hodiť ku obilným kombajnom Fendt, ktoré sú zamerané na vysoký výkon a kvalitu výmlatu.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *