Väderstad NZ Extreme – horúca novinka bola predstavená

Inovatívny dizajn, prvotriedna švédska oceľ, vysoká výkonnosť a skvelá priechodnosť. Takto charakterizujú zástupcovia spoločnosti nový kultivátor NZ Extreme, určený najmä na predsejbovú prípravu pôdy, ktorý bol predstavený počas tlačovej konferencie k tohtoročnému veľtrhu Agritechnica 2019 v nemeckom Kasseli.

Novinka predstavená počas tlačovej konferencie k veľtrhu Agritechnica 2019 – Väderstad NZ Extreme

Vilhelm Ektander, marketingový manažér spoločnosti Väderstad zdôraznil, že sa jedná o náradie s najväčším pracovným záberom, ktoré má spoločnosť dnes vo svojom portfóliu.
Vysoký výkon NZ Extreme je založený na vynikajúcej kvalite materiálu a inovatívnom dizajne. Väderstad NZ Extreme bude disponovať hneď niekoľkými patentovanými riešeniami, medzi ktoré patrí napríklad nové riešenie uchytenia radlíc, ktoré so sebou prináša množstvo výhod. Testovanie stroja v reálnych podmienkach podľa slov zástupcu spoločnosti práve prebieha, a to dokonca i priamo na našom území. NZ Extreme bude vyrábaný v pracovných záberoch 12,5 a 14,25 m a verejnosti bude predstavený na veľtrhu poľnohospodárskej techniky Agritechnica 2019 v nemeckom Hannoveri.

Ladislav Závodský
Foto-Väderstad

Viac sa dočítate už čoskoro v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *