Massey Ferguson MF 8S získal prestížne ocenenie Red Dot

Massey Ferguson, značka patriaca pod koncern AGCO, získala prestížne ocenenie Red Dot Award: Product Design 2021 za produktový dizajn v kategórii úžitkových vozidiel. Ktorý iný traktor by mohol toto ocenenie získať, ako najnovší model radu MF 8 S. Red Dot Award je pre model MF 8S ďalšou „trofejou“ do zbierky po tom, ako MF 8S.265 Dyna E-Power Exclusive získal iné prestížne ocenenia - Traktor roka 2021, ako aj Najlepšie globálne digitálne vydanie roku 2020.

Medzinárodná porota vybrala traktory MF 8S z tisícov prihlásených exponátov z viac ako šesťdesiatich krajín sveta, a udelila mu cenu Red Dot Award: Product Design 2021 Award. Toto ocenenie je každoročne udeľované produktom, ktoré sa vyznačujú najlepším dizajnom.

„Je nám cťou, že traktor MF 8S bol vybraný, aby získal toto špeciálne ocenenie,“ hovorí Thierry Lhotte, viceprezident a výkonný riaditeľ Massey Ferguson pre Európu a Stredný východ. „Séria MF 8S definuje novú éru v dizajne traktorov, ktorú porota ocenila cenou Red Dot: Product Design 2021 Award.

„Séria MF 8S, vyvinutá farmármi pre farmárov, po siedmich rokoch dôkladného testovania a rozsiahlych konzultácií so zákazníkmi kombinuje radikálny dizajn s praktickými prvkami. Aj keď je vybavený, tak, aby vynikal svojimi nadštandardnými špecifikáciami, predstavuje aj úplne nový a vylepšený používateľský zážitok, “dodáva Lhotte.

„Uvedenie modelu MF 8S na trh bolo len prvým míľnikom našej ofenzívnej ponuky plne omladených traktorov. Sme nadšení, že sme získali ocenenie MF 8S ako popredné odvetvie spolu s uznaním farmárov vďaka ich hlasom za tento nový traktor. Toto je len začiatok. Po uvedení modelov MF 8S a MF 5S v roku 2020 sa už teraz tešíme, na predstavenie ďalších nových strojov do konca roka 2021, ktoré uspokoja dopyt poľnohospodárov po inovatívnych a spoľahlivých, inteligentných a prepojených strojoch, “dodáva Francesco Murro, riaditeľ marketingu spoločnosti Massey Ferguson pre Európu a Stredný východ.

Výrazný dizajn Protect-U s 24 centimetrovou medzerou medzi kabínou a priestorom motora odlišuje sériu MF 8 S od všetkých ostatných traktorov. Jedinečná „zapuzdrená“ poloha motora prispieva k zníženiu tepla, hluku a vibrácií prenášaných do kabíny a zlepšuje chladenie a celkový výkon stroja.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *