Katalóg taktorov 2021

Vážení čitatelia, sme vďační, že nám i v tejto dobe naďalej zachovávate vašu priazeň. V rámci rubriky Poľnohospodárska technika vám prinášame na pravidelnej báze informácie o podujatiach a novinkách zo sveta poľnohospodárskej mechanizácie.

        Čo by však znamenala všetka závesná technika bez jedných z najdôležitejších pracovníkov vašich fariem, traktorov? Uvedomujeme si, že výber správneho ťahového prostriedku je pre poľnohospodára kľúčový a tak sa vám opäť s vaším týždenníkom Roľnícke noviny dostáva do rúk tabuľkový prehľad traktorov, dostupných na našom trhu. Technika rozdielnych predajcov je v ňom tak, ako aj po minulé roky zoradená podľa jedného z najdôležitejších parametrov – výkonu, vďaka čomu je celý katalóg prehľadný a ľahko sa v ňom zorientujete.

      Zároveň by sme chceli touto cestou poďakovať v mene kolektívu vydavateľstva Profi Press výrobcom a predajcom poľnohospodárskej techniky, ktorí opätovne prispeli k zostaveniu tohto tabuľkového prehľadu. Veríme, že našim čitateľom prinášame užitočné informácie, ktoré reálne využijú pri rozhodovaní sa o zabezpečení svojho strojového parku, s následným každodenným praktickým využívaním v denno‑dennej práci.

           Záverom si vám dovoľujeme v prípade kúpy nového stroja zaželať veľa bezporuchových motohodín pri dosahovaní vysokých úrod a kvalitnej produkcie, ktorú my všetci tak veľmi potrebujeme.

LADISLAV ZÁVODSKÝ

2021-traktory-min

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *